Ares Organizasyon

2004 yılında Murat Bulut tarafından kurulan firma birçok sanatsal ve kültürel organİzasyonu gerçekleştirmiş olup kendi bünyesinde Anatolia Sanat Tiyatrosu adıyla hazırlamış olduğu sayısız tıyatro eserini siz değerli izleyenleriyle buluşturmuştur. Sanatın belirli kalıplarına sadık kalarak gerekli titizlik ve önemi bütün oyunlarında gösteren Anatolia Sanat Tiyatrosu bu bağlamda gittiği her yörede beğeni kazanmıştır.

İstanbul , Ankara , İzmir , Erzurum , Trabzon ve daha birçok ilimize düzenlenen turnelerle Anadolu'nun her köşesinde izleyenleri İle bir araya gelmiştir. Bünyesİide isimli isimsiz birçok oyuncuyu barındıran ekip merkezi İstanbul olmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir..

Ares Organizasyon ve Anatolia Sanat Tiyatrosu olarak sizlerin karşısına çıktığımız her kültür sanat ve tiyatro organizasyonları çerçevesinde , eser sahipleri ve siz değerli izleyenlere karşı sorumluluklarımızın bilincinde olup, işimize ve tiyatro sanatına duyduğumuz saygıyı kaybetmeden , tiyatro oyunları ve organizasyonlarımızı hazırlamak için tüm titizliği gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.